R.1042.74.j
Odšťavovač - odstredivka, ES-500/CFV-30, rozmery 270x370x480 mm, príkon 0,75 kW, prípojka 230 V, výkon: 50 l/h, počet otáčok: 3000 ot./min, sitko a miska z nerezovej ocele, bezpečnostný spínač, blokovanie motora pri otvorení ochranného krytu, hmotnosť 15 kg
Cena je uvedená bez Dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 128 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 128 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 3,84 €.

Odšťavovač - odstredivka, ES-500/CFV-30
Odšťavovač - odstredivka, ES-500/CFV-30, rozmery 270x370x480 mm, príkon 0,75 kW, prípojka 230 V, výkon: 50 l/h, počet otáčok: 3000 ot./min, sitko a miska z nerezovej ocele, bezpečnostný spínač, blokovanie motora pri otvorení ochranného krytu, hmotnosť 15 kg
Cena je uvedená bez Dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 480 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Dĺžka | 370 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Výkon | 50 l/h |
| Príkon | 0,75 kW |
| Prípojka | 230 V |
| Otáčky | 3000 ot./min |
Odšťavovač - odstredivka, ES-500/CFV-30, rozmer: 270x370x480 mm (šxhxv), príkon elektro: 0,75 kW/230 V, výkon: 50 l/h
počet otáčok: 3000 ot./min, sitko a miska z nerezovej ocele, bezpečnostný spínač, blokovanie motora pri otvorení ochranného krytu.

1 416,00 €

1 063,00 €

1 268,00 €

918,00 €

333,00 €

358,00 €

135,00 €

269,00 €

128,00 €

263,00 €

637,00 €

908,00 €

546,00 €

1 710,00 €

490,00 €

690,00 €

465,29 €

508,53 €

130,00 €

210,00 €

245,00 €

315,00 €

3 590,00 €

248,00 €

540,00 €

490,00 €