R.1062.25.J
Nový produkt
Výrobník šľahačky 105 l/h, ECOWIP/G, rozmery 220x530x450 mm, prípojka 230 V, prkon 0,4 kW, produkcia: 105 l/h, objem 2 l, hmotnosť 20 kg
Cena je uvedená bez Dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 401 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 401 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 12,03 €.

Výrobník šľahačky 105 l/h, ECOWIP/G
Výrobník šľahačky 105 l/h, ECOWIP/G, rozmery 220x530x450 mm, prípojka 230 V, prkon 0,4 kW, produkcia: 105 l/h, objem 2 l, hmotnosť 20 kg
Cena je uvedená bez Dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 450 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Dĺžka | 530 mm |
| Objem | 2 l |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Príkon | 0,4 kW |
| Prípojka | 230 V |
| Výdajnosť | 105 l/h |
Vďaka špeciálnemu lopatkovému čerpadlu je možné nastaviť pomer medzi vzduchom a smotanou, čo umožňuje vyrábať šľahačku rôznej, alebo až krémovej konzistencie. Zásobník na smotanu (2 l) má výpust zospodu pre ľahké čistenie. Objemová výdajnosť sa môže meniť podľa hustoty šľahačky. Priemerne 105 l/h.

72,06 €

81,32 €

30,78 € -8% 33,46 €

37,41 € -8% 40,66 €

42,12 € -7% 45,29 €

3,85 €

7,96 € -8% 8,65 €

18,01 €

7,90 €

16,99 €

79,00 €

69,00 €

6,24 €

3,30 €