R.1134.06.J
Nový produkt
Panvica smažiaca elektrická 120 l, 1200/900, BR-90/120E. Rozmery 1200x900x900 mm, prípojka 400 V, príkon 18 kW, objem vane 120 l, rozmer dna: 1120x560 mm, prevedenie vane/dna: nerez/teplovodivá oceľ, sklápanie: ručné mechanické, regulácia teploty: 50-300°C, integrované napúšťanie studenej vody, hmotnosť 190 kg
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 409 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 409 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 12,27 €.

Panvica smažiaca elektrická 120 l, 1200/900, BR-90/120E
Panvica smažiaca elektrická 120 l, 1200/900, BR-90/120E. Rozmery 1200x900x900 mm, prípojka 400 V, príkon 18 kW, objem vane 120 l, rozmer dna: 1120x560 mm, prevedenie vane/dna: nerez/teplovodivá oceľ, sklápanie: ručné mechanické, regulácia teploty: 50-300°C, integrované napúšťanie studenej vody, hmotnosť 190 kg
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 900 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Objem | 120 l |
| Hmotnosť | 190 kg |
| Príkon | 18 kW |
| Teplota | 50-300°C |
| Prípojka | 400 V |
Rozmer: 1200x900x900 mm (šxhxv), príkon elektro: 18 kW/400 V, objem vane: 120 l, rozmer dna: 1120x560 mm (šxh),
prevedenie vane/dna: nerez/teplovodná zliatina, sklápanie: ručné mechanické, regulácia teploty: 50-300°C, integrované napúšťanie studenej vody

3 167,00 €

3 411,00 €

3 491,00 €

3 741,00 €

4 595,00 €

4 229,00 €

4 729,00 €