Plynový varný kotol 85 L Zväčšiť

Plynový varný kotol 85 l

KG-785-O-R

Nový produkt

Plynový varný kotol KG-785-O rada 700, - okrúhly duplikátor, spotrebič typu A - nie je potrebný komín. Novinka! varné kotle s digitálnym ovládaním.

Cena je uvedená bez Dph

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 420 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 420 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 12,60 €.


4 206,00 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Logo TrustPay Logo TrustCard
Logo TrustCard

Tabuľka dát

Šírka700 mm
Hĺbka700 mm
Výška900 mm
Objem85 L
Hmotnosť100 kg
Výkon0,25 kW
Napätie230 V + PEN 50 Hz TN-S, 0,5 A
Príkon18 kW -plyn
Výdajnosťdoba ohrevu vody: 45 min. / 1/2 prípoj.

Detaily

Varný kotol sa skladá z nerezového duplikátora (INDIRECT nádoby) a samonosného rámu. Duplikátor je zložený (zvarený) z vylisovanej hornej dosky, vylisovaného dna nádrže, vnútorného a vonkajšieho plášťa. Obsah varnej nádoby je ohrievaný parou, ktorá sa vytvára v duplikátore. Kotle sa vyrábajú na médium PLYN, ELEKTRIKA alebo PARA. Na hornej doske je umiestnená poistná armatúra, napúšťací ventil na vodu a vylisovaný poklop nádoby, ktorý je upevnený na pánte.Samonosný rám je vybavený štyrmi nastavovacími nohami. Na prednej časti sa nachádza krycí plech, ovládací panel s reguláciou (plyn, elektro alebo para), napúšťací a kontrolný ventil na vodu v duplikátore. Na vypúšťanie obsahu varnej nádoby slúži 2” výtokový ventil. 

4 ako ostatné výrobky v rovnakej kategórii