loading spinner
ULTIMA samostojaca chladiaca vitrína Zväčšiť

ULTIMA samostojaca chladiaca vitrína

UL080A09FFA1

Nový produkt

ULTIMA chladiaca vitrína. Samostojaca elegantná celonerezová vitrína chladiaca na báze prefukovaného vzduchu, vhodná na prezentáciu potravín ako sú šunky, morské plody, ryby, syry, torty apod. Zo strany u obsluhy se nachádza pracovná plocha na odkládanie nástrojov alebo na baleníie potravín. 

Cena je uvedená bez Dph

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 798 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 798 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 23,94 €.


7 980,00 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Logo TrustPay Logo TrustCard
Logo TrustCard

Tabuľka dát

Výška1250 mm
Teplota od +4 °C

Detaily

ULTIMA chladiaca vitrína. Samostojaca elegantná celonerezová vitrína chladiaca na báze prefukovaného vzduchu, vhodná na prezentáciu potravín ako sú šunky, morské plody, ryby, syry, torty apod. Zo strany u obsluhy se nachádza pracovná plocha na odkládanie nástrojov alebo na baleníie potravín. Zo strany obsluhy sa nachádza pracovná plocha na odkládanie nástrojov alebo na balenie potravín. Vitrínu môžme nakombinovať s rohovým dielom, a tak vytvoriť celý predejníý kút, alebo rohový pult. Spodná čast vitríny je určena k dalšiemu obloženiu podľa interiéru prevádzky.