R.4022.76.J
Nový produkt
Ohrievač na mlieko, model MW-5LS-2, objem 5 l, rozmery 240x350x510 mm, prípojka 230 V, príkon 1 kW, teplota do 65°C, ohrev: nepriamy, výpustný kohút, odkvapkávacia mriežka, dvojplášťové prevedenie. Hmotnosť 12 kg
Cena je uvedená bez Dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 25 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 25 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,75 €.

Ohrievač na mlieko 5 l, MW-5LS-2
Ohrievač na mlieko, model MW-5LS-2, objem 5 l, rozmery 240x350x510 mm, prípojka 230 V, príkon 1 kW, teplota do 65°C, ohrev: nepriamy, výpustný kohút, odkvapkávacia mriežka, dvojplášťové prevedenie. Hmotnosť 12 kg
Cena je uvedená bez Dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 510 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Objem | 5 l |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Príkon | 1 kW |
| Teplota | do 65°C |
| Prípojka | 230 V |
Ohrievač na mlieko objem 5 l, teplota do 65°C, výpustný kohút, odkvapkávacia mriežka, dvojplášťové prevedenie.

92,00 €

78,00 €

89,00 €

95,74 €

165,74 €

92,00 €

122,00 €

112,00 €

143,00 €

177,00 €

17,10 €

96,00 €

119,00 €

149,00 €

169,00 €