Elektrický varný kotol 200 l

KE-200

Nový produkt

Elektrický varný kotol KE-200 rada 900, - hranatý duplikátor

Cena je uvedená bez Dph

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 541 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 541 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 16,23 €.


5 416,00 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Logo TrustPay Logo TrustCard
Logo TrustCard

Tabuľka dát

Šírka1400 mm
Hĺbka900 mm
Výška900 mm
Objem200 L
Hmotnosť185 kg
Výkon24, 18, 6 kW
Napätie3x400/230 V + PEN 50Hz TN-S, 34 A
Výdajnosťdoba ohrevu vody: 90 min.

Detaily

Varné kotle sa skladajú z nerezového duplikátora (INDIRECT nádoby) a samonosného rámu. Duplikátor je zložený (zvarený) z vylisovanej hornej dosky, vylisovaného dna nádrže, vnútorného a vonkajšieho plášťa. Obsah varnej nádoby je ohrievaný parou, ktorá sa vytvára v duplikátore. Kotle sa vyrábajú na médium PLYN, ELEKTRIKA alebo PARA. Na hornej doske je umiestnená poistná armatúra, napúšťací ventil na vodu a vylisovaný poklop nádoby, ktorý je upevnený na pánte.Samonosný rám je vybavený štyrmi nastavovacími nohami. Na prednej časti sa nachádza krycí plech, ovládací panel s reguláciou (plyn, elektro alebo para), napúšťací a kontrolný ventil na vodu v duplikátore. Na vypúšťanie obsahu varnej nádoby slúži 2” výtokový ventil.

Boiling pans are made of stainless duplicator (INDIRECT container) and a self-supporting frame. Duplicator is composed (welded) pressed from the upper plate, pressed tank bottom, inner and outer jacket. The content of the cooking pot is heated by steam, which is generated in the jacket. The boilers are manufactured for medium gas, electricity or steam. The upper plate is positioned safety fittings, water inlet valve and the molded container lid, which is fixed to the frame pánte.Samonosný has four adjusting legs. On the front there is a cover plate, control panel with regulation (gas, electricity or steam), and the inlet check valve in the water jacket. To discharge the contents of the cooking pot used 2 "drain valve.

20 ako ostatné výrobky v rovnakej kategórii