Plynový varný kotol 150 L

KG-150-O

Nový produkt

Plynový varný kotol KG-150-O rada 900, - okrúhly duplikátor, spotrebič typu A - nie je potrebný komín

Cena je uvedená bez Dph

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 448 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 448 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 44,80 €.


4 485,00 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Bezpečná platba PayPal vašou platobnou kartou
Logo TrustPay Logo TrustCard
Logo TrustCard

Tabuľka dát

Šírka900 mm
Hĺbka900 mm
Výška900 mm
Objem150 L
Hmotnosť160 kg
Výkon0,25 kW
Napätie230 V + PEN 50 Hz TN-S, 0,5 A
Príkon19 kW -plyn
Výdajnosťdoba ohrevu vody: 70-90 min. / 1/2 prípoj.

Detaily

Varné kotle sa skladajú z nerezového duplikátora (INDIRECT nádoby) a samonosného rámu. Duplikátor je zložený (zvarený) z vylisovanej hornej dosky, vylisovaného dna nádrže, vnútorného a vonkajšieho plášťa. Obsah varnej nádoby je ohrievaný parou, ktorá sa vytvára v duplikátore. Kotle sa vyrábajú na médium PLYN, ELEKTRIKA alebo PARA. Na hornej doske je umiestnená poistná armatúra, napúšťací ventil na vodu a vylisovaný poklop nádoby, ktorý je upevnený na pánte.Samonosný rám je vybavený štyrmi nastavovacími nohami. Na prednej časti sa nachádza krycí plech, ovládací panel s reguláciou (plyn, elektro alebo para), napúšťací a kontrolný ventil na vodu v duplikátore. Na vypúšťanie obsahu varnej nádoby slúži 2” výtokový ventil. 

Kochkessel sind aus rostfreiem Duplizierer (INDIREKTE Container) und einem selbsttragenden Rahmen. Duplikator besteht (geschweißt) von der oberen Platte gedrückt, Tankboden gedrückt, Innen- und Außenmantel . Der Inhalt des Kochtopfes wird durch Dampf erhitzt, der in der Ummantelung erzeugt wird. Die Kessel sind für mittlere Gas, Strom oder Dampf hergestellt. Die obere Platte ist so angeordnet, Sicherheitsarmaturen , Wassereinlassventil und das geformte Behälterdeckel , der an dem Rahmen befestigt ist pánte.Samonosný hat vier Stell Beine. Auf der Vorderseite befindet sich eine Abdeckplatte, Bedienfeld mit einer Regelung (Gas, Strom oder Dampf), und das Einlassrückschlagventil in den Wassermantel . Den Inhalt des Kochtopf verwendet 2 "Ablassventil zu entladen.

20 ako ostatné výrobky v rovnakej kategórii