ROC_C80
Pasírovač C80 - 40 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 303 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 303 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 9,09 €.

Pasírovač C80
Pasírovač C80 - 40 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 520 mm |
| Šírka | 620 mm |
| Hlbka | 360 mm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Výkon | 40 kg / hod. |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 650 W |
| Kapacita | 40 kg/h |
| Otáčky | 1500 / min. |

1 246,00 €

967,00 €

1 618,00 €

1 870,00 €

2 238,00 €

5 823,00 €

6 629,00 €