ROC_C120
Pasírovač C120 - 120 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 582 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 582 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 17,46 €.

Pasírovač C120 - 230
Pasírovač C120 - 120 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 870 mm |
| Šírka | 860 mm |
| Hlbka | 490 mm |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Výdajnosť | 100-120 kg/hod. |
| Otáčky | 1500 / min. |
Zariadenie určené na odstredenie šťavy z ovocia a zeleniny, prípravu pyré, džemov, pasírovanie polievok, omáčok a pod. Model s vlastným podstavcom s nerezovými nožičkami a nerezovým sitom v tvare valca s otvormi 1 mm. Po vnútornom obvode sita rotujú gumové lopatky rýchlosťou 1500 ot./min. Hodinový výjkon do 120 kg. Možnosť doobjednať sitá s otvormi 0,5; 1,5; 2; 3 a 5 mm.

1 246,00 €

967,00 €

1 618,00 €

1 870,00 €

2 238,00 €

3 035,00 €

6 629,00 €