ROC_C40
Odšťavovač pre malé prevádzky.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 96 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 96 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,88 €.

Odšťavovač C40
Odšťavovač pre malé prevádzky.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 645 mm |
| Šírka | 239 mm |
| Hlbka | 280 mm |
| Hmotnosť | 11,80 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Prípojka | 230 V |
| Kapacita | 20 l / hod. |
| Otáčky | 1500 / min |

1 246,00 €

1 618,00 €

1 870,00 €

2 238,00 €

3 035,00 €

5 823,00 €

6 629,00 €