ROC_J100
Odšťavovač pre väčšie prevádzky a juice bary.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 223 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 223 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 6,69 €.

Odšťavovač J100
Odšťavovač pre väčšie prevádzky a juice bary.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 628 mm |
| Šírka | 262 mm |
| Hlbka | 566 mm |
| Hmotnosť | 15,4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Výdajnosť | 160 l / hod. |
| Otáčky | 3000 / min. |
Vysoko výkonný odšťavovač ovocia a zeleniny vhodný na intenzívne používanie (Juicy bary). Odšťavovač je dodávaný s košom na odšťavenú dužinu s objemom 7,2 l a plastovým prechodovým tunelom, ktorý umožňuje prechod dužiny priamo do nádoby pod pracovným pultom. Výkon 160 l / hod. Ø vstupného otvoru je 79 mm.

1 246,00 €

967,00 €

1 618,00 €

1 870,00 €

3 035,00 €

5 823,00 €

6 629,00 €