ROC_C200
Pasírovač C200 - 150 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 662 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 662 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 19,86 €.

Pasírovač C200
Pasírovač C200 - 150 kg/hod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 870 mm |
| Šírka | 860 mm |
| Hlbka | 490 mm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 1800 W |
| Výdajnosť | 150 kg/hod. |
| Otáčky | 1500 / min. |
Zariadenie určené na odstredenie šťavy z ovocia a zeleniny, prípravu pyré, džemov, pasírovanie polievok, omáčok a pod. Model s vlastným podstavcom s nerezovými nožičkami a nerezovým sitom v tvare valca s otvormi 1 a 3 mm. Po vnútornom obvode sita rotujú gumové lopatky rýchlosťou 1500 ot./min. Hodinový výkon do 150 kg. Možnosť doobjednať sitá s otvormi 0,5; 1,5; 2; 3 a 5 mm.

1 246,00 €

967,00 €

1 618,00 €

1 870,00 €

2 238,00 €

3 035,00 €

5 823,00 €