ROC_J80 Buffet
Nový produkt
Univerzálny odšťavovač s podstavou
Cena je uvedená bez Dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 187 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 187 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 5,61 €.

Odšťavovač J80 Buffet
Univerzálny odšťavovač s podstavou
Cena je uvedená bez Dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 506 mm |
| Šírka | 235 mm |
| Hlbka | 538 mm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Napätie | 230V |
| Príkon | 700 W |
| Kapacita | 120 l/h |
| Otáčky | 3000 ot/min |
Výkonný odšťavovač na prípravu šťavy zo zeleniny, všetkých druhov ovocia a olúpaných citrusových plodov. Patentovaný plniaci otvor Ø 79 mm umožňuje odšťavovanie bez použitia prítlačného kolíka. Odstreďovanie na princípe centrifúgy pomocou filtračného koša a strúhacieho kotúča. Výkon 120 l / hod. Šikmý podstavec a dva výpusty (jeden na poháre a jeden na džbány) v základnej výbave.

1 246,00 €

967,00 €

1 618,00 €

2 238,00 €

3 035,00 €

5 823,00 €

6 629,00 €