ROC_J80
Univerzálny odšťavovač.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 161 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 161 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 4,83 €.

Odšťavovač J80
Univerzálny odšťavovač.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 506 mm |
| Šírka | 235 mm |
| Hlbka | 538 mm |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 700 W |
| Výdajnosť | 120 l / hod. |
| Otáčky | 3000 / min. |

1 246,00 €

967,00 €

1 870,00 €

2 238,00 €

3 035,00 €

5 823,00 €

6 629,00 €