ROC_B3
Nový produkt
Blixér - 1 rýchlosť.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 202 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 202 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 6,06 €.

Blixér 3
Blixér - 1 rýchlosť.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 444 mm |
| Šírka | 242 mm |
| Hlbka | 304 mm |
| Objem | 3,7 l |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Výdajnosť | 0,3 -2,0 kg |
| Kapacita | 2 - 10 jedál |
| Otáčky | 3000/min |

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €