ROC_B5
Blixér - 2 rýchlosti
Cena je uvedená bez Dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 339 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 339 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 10,17 €.

Blixér 5
Blixér - 2 rýchlosti
Cena je uvedená bez Dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 540 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hlbka | 365 mm |
| Objem | 5,9 l |
| Hmotnosť | 21kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 1500 W |
| Výdajnosť | 3-20 porcie |
| Kapacita | 0,5-3,8 kg |
| Otáčky | 1500/3000 ot./min. |
Zariadenie vhodné pre nemocnice, ústavy, domovy dôchodcov a pod. na prípravu tekutej a kašovitej stravy, pyré zo surovej alebo varenej zeleniny, polievok, pretlakov a dresingov. Vo farmaceutických laboratóriách sa používa na mletie rastlín, semien a na špeciálnu prípravu homogenizovaných krémov a mastí. Max. kapacita jedla až 3,8 kg (20 porcií) na jedno spracovanie. V základnej výbave nerezová misa s priehľadným vekom s otvorom (polykarbonátové veko vybavené plastovou stierkou s rúčkou) a nožom s vrúbkovaným ostrím. Nový model má zabudovaný digitálny časovač, ktorý vypne motor po uplynutí nastaveného času. Magnetický bezpečnostný systém s brzdou zastaví motor okamžite po otvorení veka.

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €