ROC_B53000
Nový produkt
Blixér - 1 rýchlosť, bez pulznej funkcie
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 351 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 351 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 10,53 €.

Blixér 5 - 3000
Blixér - 1 rýchlosť, bez pulznej funkcie
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 540 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hlbka | 365 mm |
| Objem | 5,9 l |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Výdajnosť | 0,5-3,8 kg |
| Kapacita | 3 - 20 jedál |
| Otáčky | 3000 ot. |

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €