ROC_R45
Nový produkt
Veľkokapacitný vertikálny kuter.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1894 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1894 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 56,82 €.

Kuter R 45
Veľkokapacitný vertikálny kuter.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 1400 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Hlbka | 600 mm |
| Objem | 45 l |
| Hmotnosť | 138 kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 10 000 W |
| Výdajnosť | 6-27 kg |
| Kapacita | 200 - 1000 jedál |
| Otáčky | 1500/3000/min |
Zariadenie určené na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, nátierok, dresingov, ovocnej a zeleninovej peny a pod.) alebo miesenie cesta. Je dodávaný s výklopnou odnímateľnou nerezovou nádobou 45 l, patentovaným nerezovým nožom, digitálnym ovládacím panelom, časovým spínačom a vekom s čistiacim mechanizmom. Priehľadné polykarbonátové veko nádoby umožňuje pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. Má pulzný chod a možnosť voľby nízkych a vysokých otáčok (1500/3000 ot./min). Magnetický bezpečnostný systém zastaví motor okamžite po otvorení veka nádoby. Možnosť využitia okrem veľkých gastronomických prevádzok tiež v zdravotníctve, v laboratóriách (pri výrobe liečiv a pod.). Doplnkové vybavenie na objednávku: nôž s hrubým a nôž s jemným vrúbkovaním.

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €