ROC_R20
Nový produkt
Kuter - Veľkokapacitný kuter
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 872 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 872 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 26,16 €.

Kuter R 20
Kuter - Veľkokapacitný kuter
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 760 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Hlbka | 630 mm |
| Objem | 20 l |
| Hmotnosť | 72 kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 4400 W |
| Výdajnosť | 3-12 kg |
| Kapacita | 50 - 300 jedál |
| Otáčky | 1500/3000/min |

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €