ROC_R10
Nový produkt
Kuter - 2 rýchlosti.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 611 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 611 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 18,33 €.

Kuter R 10
Kuter - 2 rýchlosti.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 660 mm |
| Šírka | 345 mm |
| Hlbka | 360 mm |
| Objem | 11,5 l |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 2600 W |
| Výdajnosť | 6,0 kg |
| Kapacita | 50 - 200 jedál |
| Otáčky | 1500/3000/min |
Zariadenie určené na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, nátierok, dresingov, ovocnej a zeleninovej peny a pod.) alebo miesenie cesta. Je dodávaný s nerezovou nádobou 11,5 l a patentovaným nerezovým nožom s rovným ostrím. S max. dennou kapacitou 200 porcií. S pracovnou rýchlosťou 1500/3000 ot./min, ktorý má možnosť pulzného chodu. Priehľadné polykarbonátové veko nádoby umožňuje pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. Magnetický bezpečnostný systém zastaví motor okamžite po otvorení veka misy. Dodávaný s pred prípravou na pripojenie vákuovej súpravy. Potraviny spracovávané vo vákuu si zachovávajú čerstvý vzhľad, vôňu a chuť oveľa dlhšie a zároveň predlžuje ich trvanlivosť. Doplnkové vybavenie na objednávku: nôž s hrubým a nôž s jemným vrúbkovaním, vákuová súprava.

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €