ROC_B5VV
Nový produkt
Blixér - variabilná rýchlosť
Cena je uvedená bez dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 390 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 390 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 11,70 €.

Blixér 5 V.V.
Blixér - variabilná rýchlosť
Cena je uvedená bez dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 500 mm |
| Objem | 5,5 l |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Výdajnosť | 0,4 -3,5 kg |
| Kapacita | 3 - 18 jedál |
| Otáčky | 300/3500 ot. |
Zariadenie vhodné pre nemocnice na prípravu tekutej stravy, pyré zo surovej alebo varenej zeleniny, polievok, pretlakov a dresingov. Vo farmaceutických laboratóriách sa používa na mletie rastlín, semien a na špeciálnu prípravu homogenizovaných krémov a mastí. Max. kapacita jedla až 3,8 kg (20 porcií) na jedno spracovanie. V základnej výbave nerezová misa s priehľadným vekom s otvorom (polykarbonátové veko vybavené plastovou stierkou s rúčkou) a nožom s vrúbkovaným ostrím. Nový model má zabudovaný digitálny časovač, ktorý vypne motor po uplynutí nastaveného času. Magnetický bezpečnostný systém s brzdou zastaví motor okamžite po otvorení veka.

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €