ROC_B4
Nový produkt
Blixér - 2 rýchlosti.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 249 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 249 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 7,47 €.

Blixér 4
Blixér - 2 rýchlosti.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 480 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Hlbka | 330 mm |
| Objem | 4,5 l |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 1000 W |
| Výdajnosť | 0,3 -2,5 kg |
| Kapacita | 2 - 15 jedál |
| Otáčky | 1500/3000 ot. |

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

3 399,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €