ROC_ROBOTCOOK
Nový produkt
Zariadenie pre inovácie pri príprave atraktívnych teplých, studených, sladkých i slaných pokrmov.
Cena je uvedená bez dph
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 339 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 339 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 10,17 €.

Varný kuter Robot Cook
Zariadenie pre inovácie pri príprave atraktívnych teplých, studených, sladkých i slaných pokrmov.
Cena je uvedená bez dph
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 522 mm |
| Šírka | 226 mm |
| Hlbka | 338 mm |
| Objem | 3,7 l |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Teplota | až 140 st. C |
| Kapacita | 2,5 l |
| Otáčky | 100-3500 funkcia Turbo 4500 ot/mi. |
Zariadenie pre inovácie pri príprave atraktívnych teplých, studených, sladkých i slaných pokrmov. Miesi, melie, mieša, robí emulzie, seká, mixuje, varí, udržuje teplotu. Model s tichým asynchronným motorom, demontovateľným stieracím ramenom, vodotesným polykarbonátovým vekom s otvorom na pridávanie ingrediencií bez prerušenia spracovania. Nerezová nádoba s objemom 3,7 l s ohrevom. Veľmi jemný výsledok spracovania vďaka rýchlosti 100 až 4500 ot. /min. Nastaviteľná teplota ohrevu až do 140 °C s presnosťou +/- 1 stupeň. Možnosť naprogramovať 9 obľúbených receptov. Všetky diely prichádzajúce do kontaktu s potravinami ľahko odmontovateľné a umývateľné v umývačke riadu. V základnej výbave je nôž s jemným vrúbkovaním, nôž s rovným ostrím a nástenný držiak noža.

1 404,00 €

1 570,00 €

1 731,00 €

2 022,00 €

2 158,00 €

2 788,00 €

3 126,00 €

2 995,00 €

4 023,00 €

6 115,00 €

7 290,00 €

7 411,00 €

8 722,00 €

11 240,00 €

14 078,00 €

18 943,00 €

24 715,00 €

1 736,00 €

2 027,00 €

2 138,00 €

2 490,00 €

2 974,00 €

3 390,00 €

3 510,00 €

3 907,00 €

4 976,00 €

6 307,00 €

7 623,00 €

8 943,00 €