ROC_CMP250C
Nový produkt
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 15 l.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 80 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 80 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,40 €.

Ponorný mixér CMP 250 Combi
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 15 l.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 610 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Dĺžka | mixér 640 mm, šľahač 730 mm |
| Hlbka | 192 mm |
| Hmotnosť | 5,60 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 310 W |
| Kapacita | 15 L |
| Otáčky | Mixér 2300-9600 /min., šľahač 500-1800 /min. |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €