ROC_MP600Ultra
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod., prípojka 230 V, príkon 850 W, počet ot./min 9500, spracovateľné množstvo 300 l, celková dĺžka 980 mm, dĺžka nohy s nadstavcom 600 mm, priemer nadstavca 125 mm, hmotnosť 5,7 kg
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 134 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 134 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 4,02 €.

Ponorný mixér MP 600 Ultra
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod., prípojka 230 V, príkon 850 W, počet ot./min 9500, spracovateľné množstvo 300 l, celková dĺžka 980 mm, dĺžka nohy s nadstavcom 600 mm, priemer nadstavca 125 mm, hmotnosť 5,7 kg
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 980 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 600 mm |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Kapacita | 300 l |
| Otáčky | 9500 / min. |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €