ROC_MP550Ultra
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 108 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 108 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 3,24 €.

Ponorný mixér MP 550 Ultra
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 940 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 550 mm |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 6,6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Kapacita | 200 L |
| Otáčky | 9000 / min. |
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod. Uplatnenie nájde v každej gastronomickej prevádzke, chemických a farmaceutických laboratóriách a tiež pri výrobe zmrzliny. Určený pre spracovanie do množstva 200 l. Nový "Easy Plug" systém zabezpečuje jednoduchú výmenu poškodeného kábla. Ergonomické držadlo s vypínačom, bezpečnostným a zaisťovacím tlačítkom. Špeciálny kľúč dodávaný spolu s mixérom pre jednoduchú montáž a demontáž noža. Súčasťou je i nerezový držiak pre uchytenie mixéra na stenu. Doplnkové vybavenie: tri veľkosti držiaka mixéra do kotlov a jeden držiak do hrnca.

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €