ROC_Micromix
Nový produkt
Ponorný mixér na malé množstvá.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 29 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 29 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,87 €.

Ponorný mixér Micromix
Ponorný mixér na malé množstvá.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 430 mm |
| Šírka | 61 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 165 mm |
| Hlbka | 114 mm |
| Priemer | 61 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 220 W |
| Otáčky | 1500 - 14000 / min. |

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €