ROC_CMP300VV
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 62 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 62 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,86 €.

Ponorný mixér CMP 300 V.V.
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 660 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 300 mm, celková 660 mm |
| Hlbka | 192 mm |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Kapacita | 30 L |
| Otáčky | 2300 - 9600 / min. |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €