ROC_MMP190VV
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 41 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 41 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,23 €.

Ponorný mixér Mini MMP 190 V.V.
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 485 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 190 mm |
| Hlbka | 114 mm |
| Objem | 3 l |
| Priemer | 78 mm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 270 W |
| Otáčky | 2000 - 12500 / min. |

293,00 €

371,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €