ROC_MP450C
Nový produkt
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 100 l.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 110 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 110 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 3,30 €.

Ponorný mixér MP 450 Combi
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 100 l.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 840 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | mixér 805 mm, šľahač 890 mm, |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 8,2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Kapacita | 100 L |
| Otáčky | Mixér 1500-9000 /min., šľahač 250-1500 /min. |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 110,00 €