ROC_MP450VV
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod. (1500-9000 ot./min)
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 81 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 81 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,43 €.

Ponorný mixér MP 450 V.V.
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod. (1500-9000 ot./min)
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 840 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 450 mm |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Kapacita | 100 L |
| Otáčky | 1500 - 9000 / min. |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €