ROC_MMP160VV
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 37 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 37 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,11 €.

Ponorný mixér mini MMP 160 V.V.
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 455 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Hlbka | 114 mm |
| Priemer | 78 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 240 W |
| Kapacita | 2 l |
| Otáčky | 2000 - 12500 / min. |

293,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €