ROC_MP450Ultra
Nový produkt
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 72 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 72 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,16 €.

Ponorný mixér MP 450 Ultra
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 840 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | dĺžka nohy 450 mm, celková 825 mm |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 6,3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Kapacita | 100 L |
| Otáčky | 9500 / min. |
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod. Uplatnenie nájde v každej gastronomickej prevádzke, chemických a farmaceutických laboratóriách a tiež pri výrobe zmrzliny. Určený pre spracovanie do množstva 100 l. Nový "Easy Plug" systém zabezpečuje jednoduchú výmenu poškodeného kábla. Ergonomické držadlo s vypínačom, bezpečnostným a zaisťovacím tlačítkom. Špeciálny kľúč dodávaný spolu s mixérom pre jednoduchú montáž a demontáž noža. Súčasťou je i nerezový držiak pre uchytenie mixéra na stenu. Doplnkové vybavenie: tri veľkosti držiaka mixéra do kotlov a jeden držiak do hrnca.

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €