ROC_CMP300C
Nový produkt
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 30 l.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 84 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 84 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,52 €.

Ponorný mixér CMP 300 Combi
Kombinovaný ponorný mixér alebo šľahač do 30 l.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 660 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Dĺžka | mixér 700 mm, šľahač 730 mm, |
| Hlbka | 192 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Kapacita | 30 L |
| Otáčky | Mixér 2300-9000 /min., šľahač 500-1800 /min. |
Vhodný na prípravu polievok, zeleninových pyré, omáčok, krémov a pod. Uplatnenie nájde v každej gastronomickej prevádzke, chemických a farmaceutických laboratóriách a tiež pri výrobe zmrzliny. Určený pre spracovanie do množstva 30 l. Plynulá regulácia pracovnej rýchlosti. Ergonomické držadlo s vypínačom, bezpečnostným a zaisťovacím tlačítkom. Špeciálny kľúč dodávaný spolu s mixérom pre jednoduchú montáž a demontáž noža. Kompaktné rozmery a nižšia hmotnosť. Systém automatickej regulácie rýchlosti. Súčasťou je i nerezový držiak pre uchytenie mixéra na stenu. Výmenné pracovné nadstavce na mixovanie (3-ramenný nôž) a šľahanie (2 šľahacie metly).

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €