ROC_MP450FW
Nový produkt
Ponorný šľahač.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 86 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 86 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,58 €.

Ponorný mixér MP 450 FW
Ponorný šľahač.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 800 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | celkovo 805 mm, nadstavec 280 mm, |
| Hlbka | 177 mm |
| Hmotnosť | 8,6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Kapacita | 100 L |
| Otáčky | 250-1500 /min |

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

972,00 €

1 074,00 €

1 110,00 €