ROC_MP450XLFW
Nový produkt
Ponorný mixér - miešač.
Cena je uvedená bez DPH
Tento produkt už nie je dostupný
Dostupný dátum:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 114 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 114 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 3,42 €.

Ponorný mixér MP 450 XL FW
Ponorný mixér - miešač.
Cena je uvedená bez DPH
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Výška | 1210 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | nadstavec 690 mm |
| Hlbka | 125 mm |
| Hmotnosť | 8,6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Kapacita | 100 L |
| Otáčky | 150-510 /min. |
Vhodný na prípravu dehydrovaných základov pre omáčky, dehydrovaných zmesí pre pekárstvo, miešanie korenia, byliniek, bryndze a pod. Uplatnenie nájde v gastronomickej prevádzke, chemických a farmaceutických laboratóriách. Určený pre spracovanie do množstva 100 l. Šľahač zložený z motora a nadstavca na miešanie a mixovanie s dĺžkou 610 mm. Plynulá regulácia pracovnej rýchlosti. Ergonomické držadlo s vypínačom, bezpečnostným a zaisťovacím tlačítkom. Súčasťou je i nerezový držiak pre uchytenie mixéra na stenu. Nový "Easy Plug" systém zabezpečuje jednoduchú výmenu poškodeného kábla.

293,00 €

371,00 €

419,00 €

478,00 €

564,00 €

608,00 €

653,00 €

629,00 €

697,00 €

702,00 €

786,00 €

1 053,00 €

1 298,00 €

1 442,00 €

782,00 €

822,00 €

828,00 €

972,00 €

1 074,00 €